03.02.2022
Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Engelli İşçi Alımında Noter Kurasına Katılacaklar Hakkında Duyuru

Bölge Müdürlüğümüze bağlı (Çorum İli) işyerine 1 adet Engelli İşçi statüsünde işçi olmak üzere toplamda 1 adet Daimi İşçi alımı yapılacaktır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 08/02/2022 Salı günü saat 10:00'da Kirazlıdere Mahallesi, Mehmet Varinli Cad. No:112, 05200 Merkez/AMASYA  adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır.

COVİD-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla kura çekimi alanında, maske takmak zorunlu olacaktır. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebileceklerdir. 

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 13/02/2022 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://www.amasyaobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

 

EKLER:

1.Noter Kurasına Katılacakların ListesiYazdır